Támogatóknak

Tiszteletbeli és Pártoló tagság

Célunk az egyházi szemléletű egészségügyi ellátás bővítése, aminek értelmében támogatjuk a további, egyházi értékek mentén szerveződő betegellátó intézmények létrejöttét és azok közösségünkhöz történő csatlakozását.

Kórházi tagjaink mellett Egyesülésünk várja azon magyar és külföldi személyek / szervezetek jelentkezését is, akik / amelyek Tiszteletbeli és Pártoló tagjaink körébe kívánnak belépni.

Ki lehet egyesülésünk tiszteletbeli tagja?

Az a magyar vagy külföldi egyházi jogi személy vagy egyházi szervezet, aki / amely az egészségügy területén, ezen belül a kórházak szakmai, tudományos, gazdasági vagy műszaki vonatkozású kérdéseiben kiemelkedő eredményt ért el, vagy kórházüggyel összefüggésben kiemelkedő közéleti tevékenységet folytat.

Hogyan csatlakozhat tiszteletbeli tagjaink közé?

Írásbeli kérelemmel, melyet Egyesülésünk felé nyújt be. A kérelmet Taggyűlésünk bírálja el.

Ki lehet egyesülésünk pártoló tagja?

Az a magyar vagy külföldi egyházi jogi személy vagy világi szervezet, aki / amely Egyesülésünk működését anyagi vagy egyéb eszközökkel támogatja.

Hogyan csatlakozhat pártoló tagjaink közé?

Írásbeli kérelemmel, melyet Egyesülésünk felé nyújt be. A kérelmet Taggyűlésünk bírálja el, és meghatározza a tagság időtartamát is.

Kérjük, csatlakozási szándékát a 1146 Budapest, Bethesda utca 3-5. címre eljuttatott írás kérelmében küldje meg számunkra.

A Tiszteletbeli és Pártoló tagságról Alapszabályunkban részletes tájékoztatás olvasható.

Tiszteletbeli tagjaink:

Demján Sándor Alapítvány
BP
Philip Morris

Pártoló tagjaink:

Budapest II. kerület
Johnson&Johnson
Merck
Béres

Miért van szükségünk az Ön támogatására?

A felelősségvállalás fontosságát hangsúlyozva igyekszünk jó példával elöl járni és olyan, az egészségügyi fejlesztéseket célzó, a lakosság jóllétét szolgáló ügyeket felvállalni, melyekben az érintettek testi-lelki-szellemi szükségleteire kiemelt figyelmet fordító, emberközpontú szakmai szemléletünk visszaköszön.

Egyesülésünk tagjai olyan, a magyar lakosság gyógyulását, egészségének helyreállítását szolgáló betegellátó intézmények, melyek az alapvető feladataik ellátásához is csupán szűkös anyagi lehetőségekkel rendelkeznek. Azért, hogy céljaink szerint minél többet tehessünk, nélkülözhetetlen számunkra Adományozóink minden nemű segítsége, támogatása.

Milyen formában támogathatja egyesülésünk céljait?

Az adomány lehet bármilyen formában adott támogatás, azaz pénz-, tárgy- vagy szolgáltatásbeli adomány, célzott támogatás egyaránt.

Ki lehet adományozó?

Bármely magyar vagy külföldi természetes vagy jogi személy lehet támogató.

Hogyan adományozhat?

Amennyiben úgy döntött, támogatja céljainkat, kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot, hogy megtudja, milyen módon juttathatja el adományát hozzánk.

A támogatás tényét hivatalosan is visszaigazoljuk (bizonylat, támogatási szerződés).

Honnan tudhatja, hogy mire fordítottuk a támogatását?

Kérjük, kövesse figyelemmel szervezetünk tevékenységét, melynek eredményeiről weboldalunkon keresztül folyamatosan tájékoztatjuk az érdeklődőket.

Akik már támogatták a céljainkat:

Demján Sándor Alapítvány
BP